برترین کلینیک و دکتر کاشت ابرو در تهران

به گزارش وبلاگ روشینا، کاشت ابرو امروزه از محبوبیت بالایی در بین خانم ها برخوردار است. چرا که داشتن ابروهای زیبا و پرپشت علاوه بر زیباتر نشان دادن چهره، باعث بالا بردن سطح اعتماد به نفس می گردد. کلینیک رز با داشتن کادری مجرب زیر نظر دکتر رضا روحانی کاشت ابرو را با بالاترین کیفیت و مجهزترین دستگاهها انجام می دهد.

برترین کلینیک و دکتر کاشت ابرو در تهران

کاشت ابرو

برای هر فردی زیبایی ظاهری بسیار حائز اهمیت است، که یکی از عناصر مهم آن ابرو است. همانطور که می دانید ابرو نقش بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت یک فرد دارد. این مسئله بسیار برای خانم ها مهم است و بیشتر آن ها دوست دارند، ابروهایی سالم و پر پشت داشته باشند. ابرو هم مانند موی سر دچار ریزش می گردد. بسیاری از خانم ها با انجام انواع مدل های تاتو برای مدتی ابروهایشان را به حالت قبل بر می گردانند، ولی تاتو باعث غیر طبیعی نشان دادن ابرو می گردد و در نهایت فردی که تاتو یا هاشور را انجام داده به مرور زمان از طرح زده شده احساس خستگی می نماید و دنبال راهکاری برای حذف تاتو شان هستند. اما راهکار مطمئن تر کاشت ابرو است. که با داشتن ظاهری طبیعی ابرو ها را کشیده و پر پشت نشان می دهد. در واقع پیوند ابرو مانند کاشت مو است، ولی احتیاج به ظرافت بیشتری دارد. در حقیقت کاشت ابرو فرایندی است که در آن موهای مورد احتیاج را از قسمت کناره گوش برداشته و در لابلای ابروهای فرد می کارند. موهای پشت و کناره گوش به دلیل لطافت و ظرافتی که دارد بیشتر شبیه به ابرو است. کاشت ابرو یک روش بی خطر است و می تواند نتایج طبیعی را برای کسانی که موی ابروی خود را به دلایل مختلف از دست داده اند به ارمغان بیاورد. در عمل پیوند ابرو، فقط موها نیستند که منتقل می شوند، بلکه این فولیکول ها که وظیفه ساخت ابرو را دارند، در ناحیه مورد نظر پیوند زده می شوند. و تارهای موی کاشته شده تا آخر عمر، مانند ابروهای طبیعی به رشد خود ادامه خواهد داد، و مدام احتیاج به اصلاح دارد. ابروها ممکن است به دلایل مختلفی کم پشت شوند. ممکن است دلیل ژنتیکی داشته باشند یا طی فرایند تاتو و هاشور ریشه مو از بین رفته باشد، و یا ممکن است دچار سوختگی شده باشد. به هر حال دلیل کم پشتی موهای ابروی شما هر کدام از موارد بالا که باشد، باز هم برترین راه برای داشتن ابروهایی ضخیم، عمل کاشت ابرو است. کلینیک رز واقع در محدوده صادقیه به عنوان برترین کلینیک کاشت مو و ابرو به همراه پرسنل حرفه ای و پزشک متخصص دکتر رضا روحانی آماده ارائه خدمات به افرادی است که، از ریزش ابرو خود رنج می برند، این کلینیک خدمات کاشت ابرو را با بروزترین و مجهز ترین دستگاه ها انجام می دهد.

ویژگی های ابرو

همان طور که می دانید، ابرو از تاج، بدنه و دم تشکیل شده است. موهای ابرو دارای 3 مشخصه مشترک هستند. اول اینکه جهت رشد کردن موها در ناحیه های مختلف ابرو فرق دارد، رشد موهای ابرو به صورت منفرد است، یعنی دقیقا بر خلاف فولیکول های موی سر، و در نهایت زاویه رشد موهای ابرو به گونه ایست که باعث می گردد بر روی پوست صورت بخوابد. وجود این ویژگی های در ساختمان ابرو باعث می گردد که کاشت ابرو احتیاج به مهارت و ظرافت بالایی داشته باشد و پزشک مورد نظر باید حتما تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد. علاوه بر این ها، طرح پیوند ابرو باید به گونه ای باشد که طبیعی به نظر برسد، و تقارن صورت را بر هم نزند. بعلاوه کاشت در بانوان و آقایان فرق دارد، زیرا آقایان ابروهای ضخیم تر و حجیم تری نسبت به بانوان دارند، و بعلاوه قوس ابروی کمتری دارند. کاشت ابرو در بانوان احتیاج به ظرافت بیشتری دارد.

افراد واجد شرایط کاشت ابرو

اول از همه باید دلیل و مقدار از بین رفتن مو را آنالیز کرد، تا بتوان نتیجه بهتر و موثرتری را در زمان کاشت ابرو کسب کرد. افراد واجد شرایط در وهله اول کسانی هستند که اصلا ابرو ندارند، که دلیلش عوامل مختلفی از قبیل بیماری زمینه ای، سوختگی، وراثت و... می تواند باشد. افراد دیگر کسانی هستند که قسمتی از ابرو خود را کاملا از دست داده اند، برخی افراد ممکن است به دلیل آرایش زیاد، استرس و یا حتی ضعف دستگاه ایمنی باعث گردد، قسمتی از ابرو های خود را از دست بدهند یا دچار ریزش ابرو و کم پشتی ابرو شوند. طبق آمار بدست آمده بیشترین مراجعه نمایندگان کاشت ابرو خانم هایی هستند که به دلیل اصلاح نامناسب، موهای ابروی خود را از دست داده اند. با انتخاب یک روش مناسب برای کاشت ابرو می توان این نقص را جبران کرد.

روش های کاشت ابرو

روش های ارائه شده برای کاشت ابرو بسته به ابرو شما معین می گردد و بهتر است، انتخاب را بر عهده پزشک متخصص در این زمینه بگذارید. از جمله مهمترین تکنیک هایی که امروزه برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار می گیرد، دو روش FIT وFUT هستند. از اصلی ترین فواید این روش ها نسبت به دیگر تکنیک های پیوند ابرو می توان به دوام ابروهای کاشته شده اشاره نمود. کاشت ابرو با روش FUT در حقیقت همان روش کاشت نواری است و اولین روش کاشت مو مدرن است، این روش دارای معایبی مانند ظاهر طبیعی نداشتن ابرو، دیده شدن بخیه ها و رشد نامطلوب موها را به همراه دارد. که بعد از آن روش FIT به وسیله جراحان ابداع شد. این روش که در حال حاضر نو ترین روش کاشت ابرو است که در جهان رواج دارد و بسیاری از پزشکان حرفه ای از این تکنیک برای کاشت ابرو استفاده می نمایند. در این روش مو از پوست سر گرفته می گردد و در ناحیه ابروها کاشته می گردد و بعلاوه ابرو می تواند به رشد خود ادامه دهد. رشد ابرو به گونه ای می گردد که ضروری است، ابرو پس از پیوند معمولاً ماهی یک بار اصلاح گردد. کاشت مو طبیعی ابرو احتیاج به ظرافت بسیار بالایی دارد، که احتیاجمند قرار دادن دقیق و میلیمتری موها در شکاف های ریز، با توجه به زاویه و جهت ابرو می باشد. از مزایای این روش این است که، دوران نقاهت این عمل کم است و جز عمل های سرپایی محسوب می گردد و از بی حسی موضعی برای انجام این عمل استفاده می گردد، و دیگر خبری از جلسات طولانی و زخم های فراوان نیست، و بعلاوه ایجاد تورم در ناحیه چشم نمی نماید. بعلاوه مهم ترین مزایای کاشت ابرو این است که موهای کاشته شده در ناحیه ابرو جلوه کاملا طبیعی پیدا می نماید. در روش FIT عمل کاشت بر روی ابرو های تاتو و یا هاشور شده هم امکان پذیر است. تکنیک های کاشت ابرو بسیار مشکل است، مهارت وعلم پزشک متخصص، در این راستا نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید، این کار در کلینیک رز واقع در شهر تهران، زیر نظر دکتر رضا روحانی، به وسیله ابزارها و وسایل میکروسکوپی حرفه ای برای کاشتن ابروی طبیعی با ظرافت بسیار بالا انجام می گردد، و اینگونه می توان استرس ناشی از کاشت ابرو را به حداقل رساند.

فرایند بهبودی

مدت زمان بهبودی پس از عمل کاشت ابرو بسیار سریع است، در چند روز اول ممکن است، در اطراف چشم و ابرو نشانه هایی از عمل وجود داشته باشد، ولی بعد از گذشت چند روز معمولا نشانه ها از بین می رود، و در ظاهر بیمار چیزی دیده نمی گردد. برای نمایان شدن نتیجه کامل ناشی از درمان احتیاج به زمان است، در واقع بعد از تمام شدن مرحله کاشت ابرو بلافاصله، تغییر نمایان می گردد، ولی بسیاری از موهای کاشته شده در طول دو هفته اول ریزش پیدا می نماید، این امری طبیعی است، و احتیاج به نگرانی و استرس ندارد. در حقیقت این ریزش جزئی، از فرایند بهبودی پس از کاشت ابرو است. پس از ریزش ابرو، رشد موها مجدداً در محل کاشت آغاز می گردد. بهتر است به توصیه های پزشک متخصص خود به دقت گوش دهید و مو به مو آن را انجام دهید تا نتیجه رضایت بخش تری را دریافت کنید.منبع: راسخون

به "برترین کلینیک و دکتر کاشت ابرو در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین کلینیک و دکتر کاشت ابرو در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید