درخواست جمعیت حامیان هواداران فوتبال از وزیر ورزش برای حضور تماشاگران در ورزشگاه ها

به گزارش وبلاگ روشینا، جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی طی نامه ای به وزیر ورزش و جوانان خواستار حضور هواداران در ورزشگاه ها شد.

درخواست جمعیت حامیان هواداران فوتبال از وزیر ورزش برای حضور تماشاگران در ورزشگاه ها

به گزارش وبلاگ روشینا، جمعیت حامیان هواداران فوتبال و تیم های ملی با توجه به رسالت ذاتی خود به عنوان حامی حقوق هواداران فوتبال در نامه ای به سید حمیدسجادی وزیر ورزش و جوانان خواستار آن شد که مسابقات فوتبال با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مقررات ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا، با حضور حداکثر 50 درصدی تماشاگران برگزار شود.

در قسمت هایی از این نامه آمده است:

درهای ورزشگاه را به روی مردم بگشایید!

با عنایت به استقرار ویروس منحوس کرونا در زندگی جاری مردم عزیز کشورمان که بنا به نظر کارشناسان مربوطه شرایط موجود در حال حاضر نیز ادامه خواهد داشت و از طرفی نیاز مبرم جامعه امروز به ویژه جوانان گرانقدر به احیای روحیه و نشاط عمومی و نیز پیشگیری از تبعات منفی روحی و روانی حاصل از محدودیت های به وجود آمده و همچنین با عنایت به برداشته شدن برخی محدودیت ها از جمله امکان توفیق برگزاری نماز جمعه، خواهشمند است مساعدت فرمایید تا مسابقات فوتبال لیگ برتر ایران جام بیست ویکم خلیج فارس، ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و مقررات ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا، با حضور حداکثر 50 درصدی تماشاگران متناسب با ظرفیت ورزشگاه های کشور برگزار شود.

شایان ذکر است در صورت موافقت و صلاحدید، این جمعیت نیز همچون گذشته به عنوان بازوی توانمند فدراسیون و سازمان لیگ برتر فوتبال ایران در جهت ارتقای فرهنگ ورزشی و همچنین بنا بر رسالت ذاتی خود به عنوان حامی حقوق معنوی هواداران عزیز در سراسر میهن اسلامی با تمام توان برای هر چه بهتر اجرا شدن طرح موصوف، در خدمت مراجع ذیصلاح و عزیزان هوادار خواهد بود. امید که با نگاه همیشه مثبت حضرتعالی به رفع موانع و مسائل جوانان، در کنار تمامی عوامل اجرایی از جمله یگان ویژه مقتدر و خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بتوانیم به این مهم دست یابیم. ان شاءالله.

در خاتمه یادآور می شود؛ اکنون در برخی از کشورها که شرایط مشابه و یا بعضاً شرایط وخیم تر دارند، مسابقات فوتبال با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب با حضور محدود تماشاگران متناسب با ظرفیت ورزشگاه ها در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخواست جمعیت حامیان هواداران فوتبال از وزیر ورزش برای حضور تماشاگران در ورزشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست جمعیت حامیان هواداران فوتبال از وزیر ورزش برای حضور تماشاگران در ورزشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید