آرتتا: با شایستگی به گل تساوی رسیدیم، بازی عجیبی بود

به گزارش وبلاگ روشینا، سرمربی تیم فوتبال آرسنال تقابل شب گذشته تیمش با عقاب های لندنی را بازی عجیبی توصیف کرد.

آرتتا: با شایستگی به گل تساوی رسیدیم، بازی عجیبی بود

به گزارش وبلاگ روشینا، میکل آرتتا که تیم تحت هدایتش شب گذشته (دو شنبه) در هفته هشتم لیگ برتر انگلیس با گل دقیقه 5+90 الکساندر لاکازت از یک شکست خانگی مقابل کریستال پالاس گریخت و به تساوی 2-2 رسید، پس از این ملاقات گفت: بازی عجیبی بود. به نظرم ما خیلی خوب آغاز کردیم و کاملاً بر بازی مسلط بودیم. بازی خیلی روانی را در همان مقطع آغازین از خود به نمایش گذاشتیم و با حضور گسترده در منطقه یک سوم حریف با شایستگی به گل رسیدیم. ما بازی را کاملاً در کنترل خود داشتیم اما پس از آن آرامش و باور خود را از دست دادیم و شاید بلوغ لازم برای مدیریت بهتر شرایط را نداشتیم.

وی اضافه کرد: ما توپ های زیادی لو دادیم و پیگیر پاس های خود نبودیم. کنترل بازی را از دست دادیم و مجبور شدیم به لاک دفاعی برویم و در این مقطع از این ملاقات از بازی مان لذت نبردیم. در نیمه دوم تغییراتی در تیم به وجود آوردیم و اوضاع کمی بهتر شد. ما دوباره بر بازی تسلط پیدا کردیم اما دوباره توپ هایی لو دادیم و در این لیگ نمی توانید چنین کاری کنید چون ممکن است به قیمت باز شدن دروازه تان تمام گردد.

سرمربی اسپانیایی آرسنال توضیح داد: پس از دریافت دو گل کارمان برای بازگشت به بازی سخت شد، اما باید از بازیکنان تعریف و تمجید کنم که هرگز تسلیم نمی شوند و بازیکنان تعویضی ما هم فوق العاده بودند. ما در مقاطع پایانی بازی دو یا سه موقعیت خیلی خوب روی دروازه کریستال پالاس خلق کردیم و در نهایت با شایستگی به گل تساوی رسیدیم.

آرسنال در حال حاضر با 11 امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس واقع شده است و با چلسی صدرنشین هشت امتیاز اختلاف دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آرتتا: با شایستگی به گل تساوی رسیدیم، بازی عجیبی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرتتا: با شایستگی به گل تساوی رسیدیم، بازی عجیبی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید